Chavaughn Lewis tõi Kalevi resultatiivseimana 21 punkti ja jagas kaaslastele kuus korvisöötu. Võimsa esituse teinud Janari Jõesaare arvele kogunes 17 punkti, 18 lauapalli (sh 8 ründelauda!), neli vaheltlõiget ja kaks resultatiivset söötu. Viienda järjestikuse kaotuse saanud Astana poolel oli suurim korvikütt Michael Thompson 24 punktiga.

Kalev alustas rabedalt ning jäi kaotusseisu 4:11 ja 14:21. Avaveerandi lõpuks suudeti vahe vähendada 18:23-le, kuid Kalevi kolmesed olid esimesel kümnel minutil kaheksast null. Teist veerandaega alustasid kalevlased ülivõimsalt, tehes koguni 25:3 vahespurdi! Poolajavileks oli Kalevi eduseis 43:28.

Kolmandat veerandit alustas Kalev sealt, kus eelmise lõpetas ning pääses 13:4 spurdiga juba 24 punktiga ette (56:32). Otsustava perioodi alguseks oli külalistel turvaline eduseis 64:43. Viimasel veerandil jõudis Astana veel korraks 13 punkti (57:70) kaugusele, ent enamaks neil jõudu ei jätkunud.

Kalev valitses lauavõitlust 47:31, mängis hästi kaitses ning sai vaheltlõigete järel 18 punkti. Kaugviskeid tabati seejuures kehvasti - 25-st 5 ehk 20% (Astana 31%).

Kalevil olid täna puudu Sten Sokk, kes on hädas kannakõõluse põletikuga, ja Maurice Kemp, keda segab õlavigastus. Väljakul ei käinud ka Martin Dorbek.

Nii Kalevil kui Astanal on nüüd tabelis 4 võitu ja 12 kaotust, millega jagatakse koos Jenisseiga 10.-12. kohta. Kaheksas koht on kolme võidu kaugusel (Tabeliseis).

Järgmine mäng on Kalevil sel pühapäeval, kui Tallinnasse saabub Saratovi Avtodor.