Kalev oli terve mängu vältel tagaajaja rollis. Avaveerand kaotati 20:22 ja poolaeg 39:47. Kolmanda veerandi lõpuks vähendas Kalev kaotusnumbrid 57:63-le, ent otsustava perioodi alguses asus Parma kiiresti 12 punktiga juhtima (71:59). Kalev suutis vastata veel omapoolse spurdiga ja jõudis kaks minutit enne lõpusireeni kolme punkti kaugusele (75:72), kuid sealt edasi kalevlased enam korvi ei saanud.

Parma poolel tegi kõige rohkem pahandust leedukas Adas Juškevičius, kes tabas neli kaugviset (kaheksast) ning kogus 19 punkti ja viis resultatiivset söötu.

Kalevi resultatiivseimana tõi Marcus Keene samuti 19 punkti, kuid patustas ka viie pallikaotusega. Maurice Kemp lisas 12 ja Janari Jõesaar 11 silma.

Kalevlased kaotasid täna lauavõitluse 31:39 ja andsid üheksa resultatiivset söötu vähem kui Parma mängijad (16:25). Kui Permi vahetusmehed tõid 37 punkti, siis Kalevi varumeeste kontosse kogunes 22 silma.

Kalevil on nüüd tabelis 3 võitu ja 11 kaotust (12. koht), Parmal 6 võitu ja 8 kaotust (9. koht).

Juba reedel kohtutakse Permis omavahel uuesti. Jaanuari alguses toimuma pidanud Kalev/Cramo kodumäng jäi teatavasti koroona tõttu viimasel hetkel ära. Kompromissina leppisid võistkonnad kokku, et Kalev peab oma kodumängu Permis.

Pühapäeval sai Kalev/Cramo klubi ajaloo esimese võidu Moskva CSKA üle, võidunumbrid olid 107:102.