Kalev/Cramo püsis suurema osa kohtumisest mängus sees, kuid pidevalt oli ligi kümnepunktiline edu siiski CSKA-l. Veel viimasele veerandile mindi vastu võõrustajate 79:68 eduseisus. Kalevlased panid aga neljandal veerandil püsti pöörase viskekontserdi, kui kõigest nelja minutiga visati juba 17 punkti.

Marcus Keene'i, Maurice Kempi ja Janari Jõesaare visete toel pääses Cramo 2.18 enne lõppu 99:92 juhtima. CSKA suutis küll kahel korral tulla kahe punkti kaugusele (97:99 ja 102:104), kuid otsustavatel hetkedel olid täpsemad ikkagi Kalev/Cramo mängijad ning lõpuks teenis Eesti esiklubi meeskonna ajaloo esimese võidu CSKA üle. Viimane veerand kuulus Cramole 39:23.

Marcus Keene viskas 26 punkti (kolmesed 7/12), Maurice Kemp panustas võitu 24 silma (kahesed 10/12). Kaugvisetel oli suurepärases hoos Jõesaar, kes tabas kolmeseid 6/8 ning kogus lõpuks 21 punkti. Chavaughn Lewis lisas 11, Rauno Nurger 9, Devin Thomas 7, Martin Dorbek 5 ja Tanel Kurbas ning Brano Djukanovic 2 punkti.

CSKA särgs oli võimas hoos Darrun Hilliard, kes viskas 38 punkti. Mike James lisas 19, Joel Bolomboy 15 silma.

Mängu tipphetked:

CSKA saldoks on kümme võitu ja neli kaotust. Cramo teenis kümne kaotuse kõrvale hooaja kolmanda võidu. Varasemad kaks võitu tulid kalevlastel Minski Tsmoki üle.