Himki alustas kohtumist 7:0 spurdiga, millele kalevlased suutsid kiiresti vastata ja peagi seisu 9:9 peale viigistada. 13:13 viigiseisul tegid võõrustajad taas 7:0 spurdi, aga külalised suutsid mängu tagasi tulla. Esimene veerand kuulus lõpuks Himkile 26:23.

Teisel veerandil panid aga võõrustajad püsti tõelise viskekontserdi, visates 37 punkti kalevlaste 17 vastu. Kolmanda veerandajaga kasvatas Himki vahet veelgi, Moskva klubi edu viimase vaatuse eel oli 94:63. Viimane periood kuulus samuti Himkile ja lõpuks võeti 37-punktiline võit.´Ühtlasi püstitasid võitjad käimasoleva hooaja isikliku punktirekordi.

Võitjate parimana viskas Aleksei Šved, kes viimasel veerandajal juba puhkust sai, 21 silma ja andis 7 tulemuslikku söötu. Lätlane Dairis Bertans panustas võitu 15, Jeremy Evans 13 punkti.

Kalevlaste poolelt oli resultatiivseim Kyle Vinales 13 punktiga, Aigars Škele arvele kogunes 12 silma. Eestlastest oli suurim punktitooja Martin Paasoja (9), tabades kolm kaugviset.

Kalevile oli see võidu kõrvale kuuendaks kaotuseks, millega ollakse hetkel kuuendal kohal. Himki jätkab ainsana täiseduga, olles võitnud kõik 11 kohtumist.