Avaveerand kuulus võõrustajatele 26:23. Teine veerand kujunes eriti punktirohkeks, kui kahe tiimi peale visati 59 punkti. Poolajaks oli siiski ees Avtodor 55:53.

Kolmanda veerandiga suutis Avtodor edu kasvatada 80:74 peale. Viimane vaatus möödus tasavägiselt ning veel 2.36 enne lõpusireeni oli Kalev maas vaid kolme punktiga (89:92) ja hea võimalus oli seis viigistada, kuid rünnak luhtus. Seejärel läks Avtodor oma teed ning võttis lõpuks 100:90 võidu.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate poolelt Isaiah Hicks, kes viskas 28 punkti ja kogus ka 16 lauapalli. Orlando Johnson lisas 17 silma. Kalevi ründemängu vedasid Kyle Vinales ja Kristjan Kitsing, kes tõid 19 punkti. Vinales oli lähedal kaksikduublile, kui sai kirja veel üheksa resultatiivset söötu. Korraliku VTB-debüüdi tegi värske kalevlane Jonathan Holton, kes viskas 10 minutiga 13 punkti. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Aigars Škele (12 silma ja 10 tulemuslikku söötu) ja Sander Raieste (11 punkti).

Kalev sai kolme võidu kõrvale kolmanda kaotuse. Hooaega nelja kaotusega alustanud Avtodori jaoks oli tegu esimese võiduga.