Parma pööras mängu enda kasuks teise poolajaga, mis võideti koguni 53:25!

Kalev alustas suurepäraselt ning võitis avaveerandi 26:18 ja kasvatas poolajavileks eduseisu juba 15-punktiliseks (47:32). Kolmanda veerandi alguses tabas aga kalevlasi suur mõõn ning Parma jõudis nelja minuti jooksul tehtud 14:0 vahespurdi abil punkti kaugusele (47:46). Kalev ei saanudki oma mängu korralikult käima ning lõpuks kuulus kolmas periood Parmale koguni 29:11. Lõpuveerandit alustasid Permi korvpallurid eduseisus 61:58.

Otsustava neljandiku alguses tegi Parma uue spurdi - 9:0 - ja pääses juba 12 punktiga ette (70:58). Kalev jõudis veel korraks kuue punkti kaugusele (64:70), kuid kohtumise viimase viie minutiga läks Parma kindlalt oma teed.

Kalevi resultatiivseim oli Marcus Keene, kes tõi oma 25-st punktist 17 avapoolajal. Kregor Hermet lisas 11 silma, rohkem kalevlasi kahekohalise punktiskoorini ei jõudnud. Parma parimana tõi kõik viis kaugviset tabanud Adas Juskevicius 24 punkti, Boris Savovic lisas 13 silma.

Kalev tegi 25 pallikaotust Parma 17 vastu. Permi klubi sai kalevlaste pallikaotuste järel lausa 27 punkti.

Teisipäeval oli Kalev kaotanud Parmale 72:80.

Kalev jätkab kolme võidu ja 12 kaotusega 12. ehk eelviimasel kohal. Parma on seitsme võidu ja kaheksa kaotusega kaheksandal positsioonil.