Kui Kalev/Cramo oleks pärast rasket hooaja algust pidanud mõnda võistkonda kodusaalis võitma, siis just Tsmokit. Valgevene esiklubil oli enne seda kohtumist üks võit ja neli kaotust, Kalevil vaid neli kaotust.

Kalev alustaski bravuurikalt. Neli ja pool minutit enne esimese poolaja lõppu oldi ees 38 : 24, aga pausile mindi vaid ühepunktilises eduseisus. Teise poolaja algus kuulus Tsmokile. Kalev jäi kolmanda veerandaja lõpuks 59 : 68 kaotusseisu, aga otsustava perioodi alguses läks seis tasavägisemaks. Viimastel minutitel tõi Kalevile võidu sitke kaitsemäng, rünnakul suutis vajalikke punkte tuua Marcus Keene. Ameeriklasest mängujuht saigi 27 punktiga kalevlaste resultatiivseimaks, 19 punkti ja 8 lauapalli tõi äsjane täiendus Janari Jõesaar.