Avaveerandaeg lõppes külaliste 30:26 eduseisus. Poolajaks oli aga CSKA juhtimas 58:52. Võõrustajad tegid vahe sisse kolmandal veerandil, kus nad viskasid 32 punkti vastaste 16 vastu. Viimasel veerandajal kasvatati veelgi edu ning lõpuks võeti 114:81 võit.

CSKA püstitas ühtlasi uue klubi rekordi, kui Minski Tsmoki vastu tabati koguni 18 kolmepunkti viset 33-st katsest. Eriti särasid kolmese joone tagant Mike James (4/4) ja Darrun Hilliard (5/7).

James kerkis lõpuks 22 punktiga üleplatsimeheks, Hilliardi arvele jäi 17 silma. Joel Bolomboy panustas võitu 16 punkti. Külaliste ründemängu vedas Dominez Burnett (18). Ekskalevlane Branko Mirkovic lisas 16 silma.

CSKA-l on nelja mänguga kirjas kaks võitu ja kaks kaotust. Minski Tsmoki arvel on kahe kohtumisega kaks kaotust.