Kalevi leegionärid valiti VTB Ühisliiga hooaja kümne mõjukaima hulka

 (4)
Korvpall Kalev Cramo vs Pärnu Sadam
Tony WrotenFoto: Jaanus Lensment

VTB Ühisliigas lõppes tänavu kümnes hooaeg. Ühisliiga kodulehel reastati möödunud hooaja kümme kõige enam mõju avaldanud mängijat ja treenerit, kelle hulka mahtusid ka BC Kalev/Cramo leegionärid Tony Wroten ja Arnett Moultrie.

Tony Wroten esindas Kalevit VTB-s möödunud hooajal 15 korda, tema keskmisteks näitajateks jäid 15,1 punkti; 5,1 resultatiivset söötu; 2,7 lauapalli; 1,3 vaheltõiget ja efektiivsusnäitajaks 14,7.

Arnett Moultrie pääses väljakule 21 kohtumises, visates keskmiselt 19,4 silma, võttes 7,2 lauapalli ja keskmine efektiivsusnäitaja oli 22,0.

"Tallinnast sai lõppenud hooajal "vennaliku armastuse linn", kui Kaleviga liitusid endised Philadelphia 76ersi mängumehed Arnett Moultrie ja Tony Wroten," kirjutatakse VTB kodulehel. "Ameerika duo sai edukalt hakkama oma Euroopa tuuriga."

"Kalev jäi tänu esitustele iganädalaselt silma ja mis kõige tähtsam, klubil on selja taga ajalooline hooaeg. Meeskond jõudis esmakordselt VTB play-offi. Seda kõike suuresti tänu Wrotenile ja Moultriele."