Kalevlased lendasid Permi kindlate mõtetega vastasele tuul alla teha, kuid haigestunud peatreeneri Donaldas Kairyseta. Mõlemal meeskonnal oli kirjas neli võitu ja heideldakse viimaste play-off’i kohtade nimel. Võit suurendanuks lootusi ja kergitanuks Kalevi kaheksandale kohale.

Paraku sai mäng läbi, olles vaevu alanud. Perm alustas suurejoonelise viskekontserdiga, lennutas sisse pea kõik pallid, mis lendu läksid, ja viie minutiga oli seis 19 : 4. Kalev ei suutnud esimesel veerandajal kuidagi ree peale saada, vastaste korvil oli justkui kaas peal ja esimesele puhkepausile mindi 9 : 30 kaotusseisus.

Edaspidi said kalevlased mängu sisse ja viimasel veerandajal vähendati vahe 11 punktile, ent rohkemat ei suudetud. Niisiis kaotus 84 : 104 ning Kalev jätkab endiselt nelja võidu ja 11 kaotusega 12. kohal. Tahapoole jääb ainult Jenissei, kel on kirjas kolm võitu.

Kalevi resultatiivseim oli Isaiah Briscoe 25 punktiga, Erik Keedus lisas 11 ja Branko Mirković 10 punkti.