FOTOD JA VIDEO | Kalev/Cramo avas kuuendas VTB-liiga mängus lõpuks võiduarve, uus tagamängija võitjate resultatiivseim

(60)

BC Kalev/Cramo alistas korvpalli VTB Ühisliigas Kalevi spordihallis BC Astana 83:73 (22:17, 23:19, 21:19, 17:18), kirjutades kuuendas mängus tabelisse esimese võidu.

Kogu mängu algusest lõpuni kontrollinud Kalevi resultatiivseim oli Eesti meisterklubi värskeim täiendus Isaiah Briscoe 20 punktiga. Astana resultatiivseim oli Justin Carter 21 silmaga.

22 minutit mänginud Briscoe arvele kogunes veel 5 lauapalli ja 6 korvisöötu, aga ka 3 pallikaotust. Bojan Subotic oli Kalevi tulemuslikkuselt teine mees 18 punktiga, Cedric Simmons ja Branko Mirkovic panustasid võitu 11 punkti.

Esimene võit tõstis Kalev/Cramo tabelis 11-ndaks, ette Riia VEF-ist ja Astanast, kel samuti kirjas võit ja viis kaotust. Kalev/Cramo järgmine mäng VTB liigas on 19. novembril võõrsil Nižni Novgorodi vastu.

80:70 Kui lollusi ei tee on mäng käes.
80:68 Briscoe vabaviskejoonelt. Debüüdil 20 punkti koos, 6 söötu ja 5 lauapalli veel lisaks. Visked väljakult 7/11. Efektiivsusnäitaja 23, kalevlastest parim.
Ei tule Kalevil rünnakul suurt midagi välja, aga õnneks aeg tiksub.
78:68 Astana mehed pealt! Varrak võttis aja maha. Minna on veel 4 minutit. Kõik on veel võimalik, ei ole võit taskus.
78:66 Carter keskpositsioonilt
78:64 Astana võttis punktid vabavisetest
Ebasportlik viga Keedusele ja Kalevil nüüd vead täis. Astana pole teinud ühtegi viga sel veerandajal.
78:62 Soku kolmene
75:62 Kaselakis kõigepealt korvi alt ja siis veel lohakas sööt ning kolmene otsa
Astana kasutab mõtteaega. Lõpuni jäänud 6.50.
75:57 Ilus muuv Simmonsilt ja Udanoh pööritas imestusest silmi. Kuidas see nüüd juhtus :)
Van der Mars sai vea ja reageerimise eest veel tehnilise otsa. Hollandlasel tänaseks mäng mängitud.
73:57 Kaselakis korvi alt
73:55 Briscoe on pidurdamatu, jälle astus kõigist mööda
Briscoe arvel 16 punkti ja 6 korvisöötu! Pole paha debüüt, juba. Mängida veel küll...
71:55 Briscoe läbiminekust. Nii lihtne tundub see korvi alla minek :)
69:55 Suboticilt kohe kolmene
Meeldivalt palju on tänasel isadepäeval publikut Kalevi spordihallis! Kolmas veerand läbi ja Kalev ees 66:55.
66:54 Subotici sööst korvi alla.
64:52 Briscoe läbiminekust
62:52 Vabavise ka sees
61:52 Briscoelt 2+1 rünnak. Väike mänguseisak, kella sätitakse õigeks.
Kaks minutit veerandaja lõpuni.
Kõik on mängul kohal:
59:49 Briscoe vabaviskejoonelt
57:48 Briscoe keskpositsioonilt
55:48 Briscoe vabaviskejoonelt 1/2.
54:48 Carter vabavisetest
54:46 Halb pallikaotus ja Simmons võtab veel ebasportliku vea otsa. Arupidamise aeg. Veerandaega minna 4.15.
Cramo meestest mängule üles antud 11 mängijat, Kangur ja Arbet sügaval pingil. Ainsad, kes pole platsile saanud.
54:44 Jõesaar korvi alt
52:44 Mirkovic keskpositsioonilt
50:42 Gordonilt kolmene, Astana mehed annavad tagant valusalt tuld.
50:39 Simmonsile töövõit
48:39 Kaselakis vasakuga poolhaak, imeb sisse.
48:37 Mirkovic rünnakuaja viimasel sekundil kolmene.
45:37 Kaselakis vabaviskest
Teine poolaeg algab. Kalevil väljakul - Mirkovic, Dorbek, Keedus, Jõesaar, Simmons.
Kalevil kaugvisked 7/13, vastastel 7/12. Mõlemad väga korralikud näitajad. Laud Kalevile 16-14, pallikaotused 5-6. Seni hea kvaliteediga mäng.
Subotic resultatiivseim 10 punktiga, uus mees Briscoe andis 5 korvisöötu. Ei olnud üldse kade mees. Hea märk. Vastaste suurim skooritegija 11 punktiga Justin Carter.
45:36 Kaselakis pani viimastel sekunditel valusa kolmese. Subotic oli juures, aga ei midagi. Üldjoontes kõik ok.
45:33 Suboticilt kolmene vastu!
42:33 Ponomarjovilt kolmene
Algas poolaja viimane minut
42:30 Jõesaar pani sisse kõik kolm vabaviset
Vastaste Udanoh sai vaieldava kaitsevea ja tehnilise veel otsa. Mees on endast päris väljas, läks ja nõudis vahetust. Muidugi anti :)
39:30 Kaselakis päris vabalt kolmene.
39:27 Simmons korvi alt
Briscoe stiilinäide:
37:27 Carterilt nurgast kolmene, hästi kannatatud rünnak
37:24 Poolkiire pealt kolmene Dorbekult. Simmonsilt eelnevalt kaitses efektne viskeblokeering.
34:24 Simmons vabaviskejoonelt 1/2
33:24 Carterilt kiirest alley-oop pealtpanek. Valus.
33:22 Udanoh võimsalt ülevalt alla
33:20 Briscoe on üks-üks mängus üliosav
Poolaja lõpuni 6.59 ja Astana võtab esimest korda aja maha.
31:20 Sokult kolmene, püss paugub praegu päris kenasti
28:20 Clemmons nõelas kolmesega vastu
28:17 Keeduselt kolmene, suurepärane sööt Briscoelt
25:17 Subotic nulli otsas kolmene, hea eeltöö Marsilt
Algus on igati sümpaatne. Kui kalevlased ise ära ei vusserda, siis saab täna VTB liigas võiduarve avatud.
22:17 Briscoe suurepärane eeltöö ja Van der Mars donkas. Veerandaeg läbi.
20:16 Van der Mars upitas palli korvi
Käib veerandaja viimane minut.
18:15 Briscoel Kalevi särgis käsi valge, läbiminekust
Simmonsi stiilinäide:
16:15 Ponomarjovilt kolmene. Varrak võttis aja maha. Hirmus tige on.
16:12 Astana pisike korvi alt
16:9 Subotic lähiviskest. Veerandaja lõpuni 3 minutit.
14:9 Gordon keskpositsioonilt
14:7 Mirkovic vasakust nurgast kolmene, juba teine
11:7 Carter läbiminekust
11:5 Dorbek poolkiirest
9:5 Värskelt vahetusest sekkunud Subotic
7:5 Kalevilt sama vastu! Kombineerisid Mirkovic - Simmons.
5:5 Astanalt ilus alley-oop pealtpanek
3:3 Kaselakis vastu
5:3 Simmons läbinekust pealt
3:0 Mirkovic nõelas vasakust nurgast kolmesega
Poolteist minutit mängitud ja skoor avamata.
Cramo algviisik - Mirkovic, Jõesaar, Keedus, Dorbek, Simmons. Mäng läks käima!
Kalevi uus täiendus Isaiah Briscoe pidi olema hirmkiire ja täna hakkab "nalja" saama. Samas tegi Briscoe eilsel treeningul pisut jalale liiga, saame näha.
Ekskalevlane Frank Elegar hullas täna Riia VEF-i vastu. Siit tuleb üks stiilinäide. Pole paha! https://twitter.com/VTBUL/status/929711020062531584
Tere korvpallisõbrad! Kalev/Cramo jahib esimest võitu VTB Ühisliigas, vastaseks BC Astana. Anname kuuma!