Rain Veideman ja Demonte Harper viskasid kumbki Kalevi eest 22 punkti, Erik Keedus lisas 13 silma, Cedric Simmons kogus 14 punkti ja 11 lauapalli. Hätta jäädi Dijon Thompsoni peatamisega, kes tõi Nižni Novgorodile 20 punkti. Parima vahetusmehena kogus Vene 23 minutiga 13 punkti.

Nelja võidu kõrvale 12. kaotuse saanud Kalev jätkab tabelis 12. ehk eelviimasel kohal. Nižni Novgorod on 5 võidu ja 10 kaotusega 9. positsioonil. Viimasest play-off kohast kinni hoidval Astanal on üks võit rohkem.

Mängu tipphetked:

Mängu käik (24:30; 20:19; 18:20; 25:22):

Kalev püsis avaveerandil punkt-punkti mängus kuni 22:19 eduseisuni, mil külalised alustasid 27:22 seisul lõppenud 8:0 vahespurti.

Teisel veerandajal pääses Kalev Mark Tollefseni 2+1 rünnaku järel kolme punkti kaugusele 31:34 ning 2 minutit enne poolajavilet Keeduse kolmandast kolmesest nelja punkti peale 40:44. Vägeva punkti pani poolajale Harperi lõpukellaga tabatud vise oma väljakupoolelt, mis märkis vaheajaks tabloole seisuks 44:49.

Kolmas veerandaeg viis Kalev/Cramo seitsmepunktisse kaotusseisu, kuigi Harperi 9 jäsjestikust punkti (2 kolmest + kahene) vähendasid korraks vahe kahele silmale. Viimasel veerandil läks Nižni Novgorod kiirelt 14 punktiga ette, kuid Veidemani ja Ljutõtši kolmesed tõid 7.12 enne lõppu Kalevi tagasi 8 punkti kaugusele (70:78).

Veel lähemale jõuti 53 sekundit enne lõppu pärast Simmonsi kahepunktiviset (83:89). Simmonsi pealtpanek ja Veidemani vabavisked tegid 16 sekundit enne lõppu seisuks 87:90. 14 sekundit enne lõppu tabas Thompson kahest vabaviskest vaid ühe, kuid viimasel rünnakul kalevlased palli rõngasse enam ei saanud.