DELFI VIDEO | Martin Dorbek: eesmärk polnud ainult kaheksandat kohta kindlustada


BC Kalev/Cramo tagamängija Martin Dorbek kutsub fänne viimaseid põhihooaja mänge Saku suurhalli kohapeale vaatama. "Öelge sõpradele ka edasi, et väga kihvt oli täna saalis. Saku suurhalli tahaks palju rahvast!"

Dorbek ise kogus täna Kalevi spordihallis 96:80 Peterburi Zeniiti võites 17 minutiga 6 punkti ja 3 lauapalli. Võimsa esituse tegi 67-protsendilist visketabavust näidanud ja 31 silma kirja saanud Tony Wroten, kes Dorbeku sõnul ka trennis tihtipeale kaaslastel suu naerule ajab.

"Ta näitab iga päev trennis midagi sellist, mida on kihvt vaadata. Kui ta end käima saab, on ka teistel väljakul hea olla. Aga täna ei saa kellelegi midagi ette heita," tunnustas Dorbek kõiki kaaslasi.

Kalev lõpetab põhihooaja mängudega laupäeval ja kolmapäeval Saku suurhallis, kus külalisteks on Nižni Novgorod (20.04 kell 17) ja Lokomotiv-Kuban (24.04 kell 19).

Seitsmendal kohal asuval Nižni Novgorodil (13-11) on Kalevist (12-12) vaid üks võit enam. Täna esimest korda Kalev/Cramole alla jäänud Zeniit on kuues (14-10).

Vaata intervjuud Martin Dorbekuga videost!
korvpall