Kalev juhtis neli ja pool minutit enne esimese poolaja lõppu 38:24, aga pausile mindi vaid 43:42 eduseisus. Teise poolaja algus kuulus Tsmokile. Kalev jäi kolmanda veerandaja lõpuks 59:68 kaotusseisu, aga otsustava perioodi alguses läks seis tasavägisemaks.

Viimastel minutitel tõi Kalevile võidu sitke kaitsemäng, rünnakul suutis vajalikke punkte tuua Marcus Keene. Ameeriklasest mängujuht tõusiski 27 punktiga kalevlaste resultatiivseimaks, 19 punkti ja 8 lauapalli tõi äsjane täiendus Janari Jõesaar. Teisel poolajal esile tõusnud Devin Thomas lisas 10 punkti ja 8 lauapalli.

Tsmoki kasuks tõid 19 punkti ekskalevlane Maksim Salaš ja Toms Leimanis.

Lühike videokokkuvõte:

Pikem videokokkuvõte:

Kalev on nüüd Ühisliigas võitnud viiest mängust ühe, Tsmokil on üks võit ja viis kaotust. Kui kalendrisse muudatusi ei tule, peab Kalev Ühisliigas detsembrikuu jooksul veel kaks mängu. Laupäeval sõidetakse külla Kaasani Unicsile ja 28. detsembril Nižni Novgorodile.