Portland Trail Blazersile seeria avamängu kaotanud Lakers sedapuhku vastastele suurt sõnaõigust ei jätnud. Suurema osa kohtumisest ees olnud Los Angelese klubi juhtis neljanda veerandaja alguses koguni 33 punktiga. Lõpuks saadi kirja 111:88 võit.

Lakersi jaoks oli see esimene võit play-offis pärast 2012. aastat. Üldse jõuti enne tänavust hooaega kohamängudele viimati 2013. aastal, kuid toona kaotati avaringis kuivalt San Antonio Spursile. Võitjate poolelt säras Anthony Davis, kes tõi üleplatsimehena 31 punkti ja korjas veel 11 lauapalli. Kentavious Caldwell-Pope lisas 16 silma, LeBron Jamesi arvele jäi 10 punkti.

Kohtumine lõppes enneaegselt Portlandi superstaari Damian Lillardi jaoks, kes nihestas kolmandal veerandajal ära enda sõrme. Pole veel teada, kas ameeriklane saab võistkonda kolmandas mängus aidata. Siiski jäi Lillard 18 punktiga meeskonna resultatiivseimaks, 13 punkti lisas CJ McCollum.

Võidukas oli ka Bucks, alistades Orlando Magicu 111:96. Ka selles seerias on nüüd seis viigis 1:1.

Võimsa kaksikduubliga säras Giannis Antetokounmpo, kes viskas 28 punkti ja noppis 20 lauapalli. Kaksikduubli sai kirja ka Pat Connaughton (15 punkti, 11 lauapalli). Üleplatsimeheks kerkis Magicu täht Nikola Vucevic, visates 32 silma ja korjates 10 lauapalli.

Houston Rockets sai Oklahoma City Thunderi vastu teise järjestikuse võidu. Sedapuhku jäi Rocketsi võidunumbriteks 111:98.

Väga aktiivselt toimetasid Rocketsi mängijad kolme punkti joone taga, kui mängu ajal saadeti teele NBA rekordit tähistavad 56 kaugviset. Korvirõnga läbisid neist 19.

Võitjate resultatiivseim oli James Harden 21 punktiga. Danuel House jr lisas 19 silma. Thunderi poolelt vastas 31 punktiga Shai Gilgeous-Alexander.

Õhtu esimeses mängus sai Miami Heat 109:100 võidu Indiana Pacersi üle. Miami juhib seeriat nüüd 2:0.