Houston Rockets eesotsas James Hardeni ja Russell Westbrooki sõitsid külla viimase endisele koduklubile Oklahoma City Thunderile. Thunder võttis külaliste üle kindla võidu numbritega 113:92.

Vahe tehti sisse juba avaveerandil, mille võõrustajad võitsid 37:21. Poolajaks suutis Rockets vahet nelja punkti võrra vähendada, aga kolmanda veerandi lõpuks oli Thunderi edu juba 89:67, mida Thunder suutis viimasel perioodil kindlalt hoida.

Üleplatsimeheks kerkis Westbrook, kes viskas endise koduklubi vastu 34 silma, James Hardeni kontole jäi sedakorda 17 punkti. Võitjate resultatiivseim oli kaksikduubliga säranud Danilo Gallinari (23 punkti, 11 lauapalli). Shai Gilgeous-Alexander lisas 20 silma.

Juba kolmanda järjestikuse kaotuse teenis Boston Celtics, jäädes 98:109 alla Philadelphia 76ersile. Tasavägises kohtumises sai otsustavaks viimane veerand, kus Philadelphia viskas 32 punkti külaliste 18 vastu.

Võitjate suurim punktitooja oli Josh Richardson 29 silmaga, Ben Simmons ja Al Horford panustasid võitu vastavalt 19 ja 17 punkti. Philadelphia pidi mängima ilma tähe Joel Embiidita, kes on hädas sõrmevigastusega. Celticsi ründemängu vedasid Kemba Walker (26 punkti) ja Marcus Smart (24).