Madalaskoorilises mängus sai otsustavaks kolmas veerandaeg, mille Wizards 20:11 võitis. Neljandal veerandajal jõudis Bulls paaril korral kolme punkti kaugusele, kuid John Walli suurepärane tegutsemine aitas Washingtoni klubil eduseisu hoida.

Wall tõi kohtumises 24 punkti, Nene lisas 20 ja Bradley Beal 17 silma. Kehvalt tabanud (33,3%) Bullsi parim oli 6 punkti, 18 lauapalli, 7 söödu ja 3 blokiga aasta parim kaitsemängija Joakim Noah.

Wizards jõudis play-offi teise ringi esimest korda pärast 2005. aastat.

Läänekonverentsi põhiturniiri teine klubi Oklahoma City Thunder jäi tasavägises lahingus alla Memphis Grizzliesile 99:100 ning asub nelja võiduni mängitavas seerias 2:3 kaotusseisus.

Mängu viis lisajaale Russell Westbrook, kes normaalaja lõpus vaheltlõike tegi ja palli korvi surus.

Lisaaja viimasel sekundil lükkas Serge Ibaka Kevin Duranti mööda läinud kaugviske korvi, kuid kordusvaatlusel selgus, et mänguaeg oli selleks ajaks läbi saanud ja korv ei lugenud.

Zach Randolph tõi võitjatele 20 punkti ja 10 lauapalli. Mike Miller lisas 21. Kevin Duranti arvele jäi 26 punkti, Russell Westbrook lisas kolmikduubli: 30 punkti, 10 lauapalli ja 13 söötu.

Los Angeles Clippers alistas Golden State Warriorsi 113:103 ja asus seeriat 3:2 juhtima. DeAndre Jordan tõi võitjatele 25 punkti, 18 lauapalli ja 4 blokki. Klay Thompson tõi kaotajatele 21 punkti.