VIDEO: Warriors võitis taas, kuid üks põhimeestest kaheks nädalaks audis


Stephen Curry (30)
Stephen Curry (30)AFP

Korvpalliliigas NBA oli tihe mängudepäev, peeti tervelt kümme kohtumist. Mänguväljakul käis ka valitsev meister Golden State Warriors ja tulemuseks järjekordne võit.

Koduväljaku rekordiline võiduseeria kasvatati 48 mängu peale! Legendaarne Chicago Bulls eesotsas Michael Jordaniga suutis oma parimatel aegadel (1995-1996) võita 44 kodumängu järjest. See märkis varasemalt ka liiga rekordit.

Warriors alistas Phoenix Sunsi 123:116. Stephen Curry kogus enda kontosse 35 punkti, kaugvisked 7/16. Marreese Speights toetas varumeeste pingilt 25 punktiga. Sunsi eest tegi hea mängu ukrainlane Alex Leni, kes viskas 26 punkti ja võttis 13 lauapalli.

Warriors jätkab 59 võidu ja 6 kaotusega. Oluliseks löögiks meeskonnale on aga Andre Iguodala eemalejäämine lähima kahe nädala mängudest. Iguodala vigastas eelmises kohtumises vasakut jalga.

Seotud lood:

Läänekonverentsi teise ja kolmanda meeskonna San Antonio Spursi ja Oklahoma City Thunderi omavahelise mõõduvõtu kallutas enda kasuks Spurs 93:85. Kawhi Leonard viskas võitjate poolel 26 ja Kevin Durant kaotajate leeris 28 punkti.

San Antoniole oli see 41. järjestikune koduväljaku võit. Käesoleva hooaja põhiturniiril on neil tabelis 56 võitu ja 10 kaotust.