Klay Thompson ja Stephen Curry tabasid kolmandal veerandil kahe peale kokku seitse kaugviset ning tõid Warriorsi välja avapoolaja 10-punktilisest kaotusseisust (51:61).

Vigastatud Chris Paulita mänginud Rockets alustas muljetavaldavalt ja pääses esimese perioodiga juhtima 39:22. Poolajavileks vähenes vahe kümnele silmale ning kolmanda veerandi lõpus ja viimase perioodi alguses spurtis juba eest Warriors. Viimane neljandik kuulus tiitlikaitsjatele lausa 31:9.

Thompson tabas üheksa kaugviset (14-st) ja viskas oma 35-st punktist 21 teisel poolajal. Curry kogus 29 ja Kevin Durant 23 punkti. James Harden oli Rocketsi resultatiivseim 32 punktiga (neist 15 avaveerandil). Kui avapoolajal tabas Houston 22-st kaugviskest 11, siis teise mängupoolega 17-st vaid 4.

Seeria otsustav seitsmes mäng peetakse teisipäeval Houstonis.