Neljandat aastat järjest finaali püüdlev Golden State Warriors tegi koduväljakul jällegi sotid selgeks San Antonio Spursiga. Poolaja Warriors kaotas 47:53, ent lõppnumbrid olid nende kasuks 116:101. Seeria seis on 2-0.

Kevin Durant viskas võitjate kasuks 32 ja Klay Thompson 31 punkti. Põlvevigastusest taastuv Stephen Curry kahes esimeses play-off mängus väljakul ei käinud. Spursi poolelt vastas 34 punkti ja 12 lauapalliga LaMarcus Aldridge.

Miami Heat võrdsustas aga play-off seeria Philadelphia 76ersi vastu üks-ühele. Hoos oli vahetusest mängu sekkunud ja 26 minutit mänguaega teeninud Dwyane Wade. Vanameistri arvele kogunes 28 punkti ja 7 lauapalli. Heat võitis võõrsil 113:103.

NBA play-off kohtumistes visatud punktide arvestuses tõusis 36-aastane Wade kõigi aegade edetabelis kümnendaks (3910 punkti), mööda Boston Celticsi legendist Larry Birdist (3897).