Porzingis panustas võitu 22 punkti ja NBA-karjääri kõrgeimad 18 lauapalli. Tim Hardaway Jr lisas kolmas mäng järjest ilma Luka Doncicita mänginud Mavericksi kontosse 27 silma.

Kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Philadelphiat ei päästnud ka nende staari Joel Embiidi 33 punkti ja 17 lauda.

Dallas haaras mänguohjad enda kätte teisel veerandajal, mil juhiti korraks juba 17 punktiga. Viimasele perioodile mindi külaliste 88:77 juhtimisel ning kuigi Sixers jõudis veel seitsme punkti kaugusele (87:94), tegi Mavericks siis otsustava 14:6 vahespurdi ja läks lõplikult oma teed.

Kolmikduubli teinud Nikola Jokic kogus 22 punkti, 10 lauda ja 10 resultatiivset söötu, vedades Denver Nuggetsi kodupubliku ees 109:100 võidule Minnesota Timberwolvesi vastu.

Golden State Warriors lõpetas oma viiemängulise kaotusteseeria, kui alistas läänekonverentsis tabeli lõppu kuuluvate klubide duellis New Orleans Pelicansi 106:102. D’Angelo Russell tõi võitjatele 25 punkti ja seitse tulemuslikku söötu.