19. järjestikune võit tõstab Spursi kõigi aegade võiduseeriate edetabelis kuuendale kohale, mida jagatakse koos 1999/2000 hooajal sama head minekut näidanud Los Angeles Lakersi ja 2007/2008 hooaja Boston Celticsi saavutusega.

Viimati kaotas Spurs 26. veebruaril 110:120 Detroit Pistonsile.

Kõigi aegade edetabel (põhihooaja võiduseeriad) näeb edasi välja järgmine:

1. LA Lakers (1971/1972) 33 mängu
2. Miami Heat (2012/2013) 27
3. Houston Rockets (2007/2008) 22
4.-5. Washington Capitols (1947/1948 ja 1948/1949) 20
4.-5. Milwaukee Bucks (1970/1971) 20

Ühtlasi kindlustas 1976. aastal NBA-ga liitunud Spurs (59 võitu, 16 kaotust) oma 20. kagudivisjoni tiitli.

Spurs jäi kohtumise alguses 0:4 kaotusseisu, mispeale Gregg Popovich võttis juba aja maha, kui mängu algusest oli kulunud vaid minut ja 9 sekundit. Järgnes Spursi 27:6 vahespurt, mis viis nad ette 17 punktiga. Andrew Boguti, Andre Iguodala ja David Leeta mänginud Warriors vastas 17:5 spurdiga ja vähendas vahe seitsmele, kuid järgmised 18 punkti viskas taas Spurs, kes rohkem vastasele tagasitulekuks võimalusi ei andnud.

Avaveerandi võitis Spurs 31:18, poolajaks juhiti 57:42 ja kolmanda veerandaja lõpuks 87:67.

Kahekohalise arvu punktideni jõudsid Spursil kuus meest, kellest edukaim oli Tony Parker 18 punkti ja 8 korvisööduga.

Vaata mängu kokkuvõtet!

Washington Wizards kindlustas play-off koha, alistades kodus 118:92 Boston Celticsi.

Kevin Love tegi karjääri kolmanda kolmikduubli 24 punkti, 16 lauapalli ja 10 korvisööduga, aidates Minnesota Timberwolvesi kodus 102:88 võidule Memphis Grizzliesi üle.