Heat alustas kohtumist rahulikult, kaotades poolaja 51:54. Teine poolaeg võideti see-eest 52:35.

LeBron James tõi võitjatele 29 punkti, 8 lauapalli ja 8 söötu. Dwyane Wade lisas 19 punkti. Detroidi parim oli Greg Monroe 23 punkti, 15 lauapalli ja 6 sööduga.

Los Angeles Lakers pidi tunnistama Washington Wizardsi 103:100 paremust. Lakersiga liitusid nii Kobe Bryant kui Pau Gasol. Teisel poolajal lubati Wizardsil visata 62 punkti.

Bryant tõi 21 punkti, Dwight Howard lisas 20 punkti ja 15 lauapalli. Wizardsi parim oli John Wall 24 punkti ja 16 sööduga.

Teise mängu järjest kaotanud Lakers hoiab läänes endiselt play-off kohast kinni, olles võitnud 36 ja kaotanud 34 kohtumist. Utah järgneb 34 võidu ja 35 kaotusega.