Sealjuures oli Warriors eriti võimas avapoolajal, kui kahe veerandajaga 79 punkti visati. Seeläbi mindi poolajale 19-punktises eduseisus. Riietusruumist tulles kasvatati vahe 28 silma peale ja seejärel võeti jalg juba gaasipedaalilt. Pacers sulatas viimase 12-minutilise perioodiga vahe veel korra kuue punktini, aga enamat Warriors kodumeeskonnal ei võimaldanud ja seega oli nende hooaja 23. järjestikune võit fakt.

Tänases kohtumises panutas enim võitu koguni 10 kaugviset tabanud Klay Thompson, kelle nimele lõpuks 39 punkti jäi. Teine GSW juhtivmängija Stephen Curry sai enda saldole 29 silma, lisaks võttis ta maha 10 lauapalli ja andis 7 korvisöötu. Pacersi särgis kerkis 33 punktiga resultatiivseimaks Paul George.

Teistest tänastest mängudest väärib veel välja toomist Cleveland Cavaliersi ja Portland Trail Blazersi lahing, kus Cavs esimesel poolajal küll 18 punktiga kaotusseisu jäi, kuid lõpuks LeBron Jamesi 33 punkti ja 10 lauapalli abil 105:100 võidu võttis. Üllatavalt võimas oli ka Oklahoma City Thunderi üleolek, kes koguni 125:88 Memphis Grizzliesi alistas. Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Kevin Durant, kelle nimele lõpuks 32 punkti, 10 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu jäi.