Mängu esimesed viis minutit oli täielik Jamesi sõu. Ta viskas mõlema meeskonna peale esimesed 13 ning Cavaliersi esimesed 16 punkti, tabades kaheksast viskest seitse. Statistikud on välja uurinud, et tegu oli karjääri 1362. mängu pidanud Jamesi parima esimese viie minutiga.

Ning see pole veel kõik... 16 puntki on lausa rekord viimase 20 hooaja play-off mängude esimese kuue minuti arvestuses. Mängu lõpuks oli Jamesil koos 46 silma. Vähemalt 40 punkti on ta nüüd visanud 20 play-off mängus, viigistades selles arvestuses teist kohta hoidva Jerry Westiga. Eespool on vaid Michael Jordan (38).

Jamesi vägevast algusest oli nii palju kasu, et Cavaliers võitis avaveerandi 33:18. Nii uskumatu kui see ka pole, on ka 12 teele saadetud viset Jamesi jaoks avaveerandi rekord. Poolajaks oli ta teinud 29 viset. Terve eelmise mängu peale kokku kogunes tal 24 pealeviset.

Indiana tuli kolmanda veerandajaga mängu tagasi, kui Victor Oladipo viskas oma õhtu 22-st punktist 8, jättes Clevelandile vaid viiepunktise edu. Neljandal veerandajal vähendati vahe ka kolmele silmale, kuid siis eksis Oladipo kaugviskel, mis võinuks 27,5 sekundit enne lõppu seisu viigistada.

Märkimisväärne on fakt, et Cavaliers on sel hooajal võitnud kõik 40 mängu, milles viimasele veerandajale on eduseisul vastu mindud.

Jamesi kõrval viskasid veel kahekohalise arvu punkte Kevin Love (15) ja Kyle Korver (12). Pacersi resultatiivsuselt järgmised mehed Oladipo järel olid Myles Turner (18), Darren Collison (16) ja Lance Stephenson (10).

Utah Jazz sai võõrsil Oklahoma City Thunderi üle 102:95 (26:25, 27:21, 21:33, 28:16) võidu, viigistades seeria samuti 1:1-le. Donovan Mitchell viskas võitjate parimana 28 punkti, Ricky Rubio lisas 22 silma, Derrick Favors kogus 20 punkti ja 16 lauapalli. Thunderi edukaimad olid Russell Westbrook 19 punkti ja 13 korvisööduga ning Paul George 18 punkti ja 10 lauapalliga.

Teise järjestikuse võidu play-off seerias sai Houston Rockets, kes alistas koduväljakul Minnesota Timberwolvesi suurelt 102:82 (18:23, 37:17, 25:18, 22:24). Chris Paul hiilgas 27 punktiga, Gerald Green lisas 21 punkti ja 12 lauda. Nemanja Bjelica oli Minneosota parim 16 punktiga.