Veel neli ja pool minutit enne kolmanda veerandaja lõppu juhtis Brooklyn koduväljakul turvalise vahega 88:65. Ent siis hakkas juhtuma. Thunderil sattus hoogu Paul George, kes viskas kokku 47 punkti, neist 25 viimasel veerandajal. Vähe sellest, George otsustas lõpusekunditel ka mängu. Külalised olid taga 111:112 ja kaheksa sekundit mängida. Pärast minutilist mõtteaega kombineeriti rünnak, kus George sai perimeetrilt visata ning pall maandus korvis. Vähem kui 17 minutiga võidukas tagasitulek -23 punkti pealt.

Mängu kangelase George´i arvele kogunes 47 punkti, 15 lauapalli ja 4 korvisöötu. Russell Westbrook lisas võimsa kolmikduubli - 27 punkti, 17 korvisöötu ja 15 lauapalli. See oli tema NBA karjääri 108 kolmikduubel, millega ta tõusis kõigi aegade edetabelis kolmandaks, mööda Jason Kidd´ist.

George´i 47 punkti märgib Brooklyni uue koduhalli Barclay´s Centeri rekordit, enda parimast punktisummast jäi ta puudu üks punkt.