15-punktilise kaotusseisu tgasi mänginud Raptorsi resultatiivseim oli Kawhi Leonard, kes viskas 27 punkti ja võttis karjääri kõrgeimad 17 lauapalli. Pascal Siakam lisas 18, Kyle Lowry 17 ja Fred VanVleet 14 silma.

Otsustava 26:3 vahespurdi tegi Toronto klubi kolmanda veerandi lõpus ja viimase perioodi alguses. Selle spurdi lõpuks juhtis Raptors 87:79 ega andnud enam edu käest.

Põhiturniiri võitnud Bucksi eest tegi kaksikduubli Giannis Antetokounmpo, kelle arvele kogunes 21 punkti ja 11 lauapalli.

Milwaukee asus küll idakonverentsi finaali 2:0 juhtima, kuid kaotas siis neli mängu järjest. See oli Bucksile üldse esimene neljamänguline kaotusteseeria sel hooajal.

Raptorsi ja tiitlikaitsja Golden State Warriorsi finaalseeria algab neljapäeval.