Kohtumist alustas paremini külalismeeskond Mavericks, kui esimene veerandaeg võideti 31:28. Poolajaks suutis Mavericks oma edu hoida ning vaheajale mindi 61:58 eduseisus.

Kolmanda veerandaja võitis Warriors 36:26 ning enne viimast vaatust oli kodumeeskond seitsmepunktilises eduseisus. Viimasel veerandil vähendas Mavericks kaotusseisu ning üks minut enne lõppu jõuti ühe punkti kaugusele. Kui mängida oli jäänud 15 sekundit, tabas Warriorsi täht Kevin Durant otsustava kolmese, millega kindlustas koduklubile 120:116 võidu.

Durant oli lähedal kolmikduublile, kui viskas 29 punkti, kogus 12 lauapalli ja andis 8 resultatiivset söötu. Jonas Jerebko lisas 23 ja Stephen Curry 22 silma. Dallase resultatiivseim oli Wesley Matthews 25 punktiga. Luka Doncic panustas meeskonda 19 punkti.