Seitsmeminutilise mänguaja järel oli Thunder pääsenud juhtima juba 22 punktiga, 29:7, kuid seejärel sai vaikselt oma mängu käima ka Clippers. Otsustaval veerandil suudeti neljapunktiline kaotusseis pöörata 2-punktiliseks võiduks ning viigistada seeria 2:2-le.

Võitjate resultatiivseim oli Blake Griffin 25 punkti ja 9 lauapalliga, Chris Paul lisas 23 silma ja 10 korvisöötu. Üleplatsimeheks kerkis aga oodatult Kevin Durant, kes viskas 40 punkti. Russell Westbrook lisas 27 punkti.

Õhtu teises kohtumises oli Indiana Pacers võõrsil numbritega 95:92 üle Washington Wizardsist. Ka selles mängus õnnestus hilisemal võitjal tulla välja suurest kaotusseisust, sest veel kolmandal veerandil oli Pacers 19 punktiga taga. Pacers läks seeriat tänu tänasele võidule 3:1 juhtima.

Pacersi parim oli Paul George 39 punkti ja 12 lauapalliga, Roy Hibbert lisas 15 punkti ja 9 lauapalli. Kaotajate resultatiivseim oli taas Bradley Beal, seekord 20 punktiga.