Miami Heatiga mänginud Bucks kaotas viienda mängu 94:103 ja koos sellega kogu seeria 1:4.

Bucks alustas kohtumist paremini, võites avaveerandi 28:19. Poolajaks oli aga Heat ees 52:46. Teisel poolajal Milwaukee võistkond enam kordagi juhtima ei pääsenud.

Bucks pidi hakkama saama meeskonna liidri Giannis Antetokounmpota, kes vigastas eelmises mängus hüppeliigest. Võistkonna parimana tõi sedapuhku Khris Middleton 23 punkti. Miami poolelt viskasid Goran Dragic ja Jimmy Butler 17 silma, ameeriklase arvele kogunes veel 10 lauapalli.

Idakonverentsi finaalis ootab Heati ees Boston Celticsi ja Toronto Raptorsi vahelise seeria võitja. Viie mängu järel juhib Celtics 3:2.

Teises teisipäeva õhtuses kohtumises oli võidukas Los Angeles Lakers, alistades Houston Rocketsi 112:102. Otsustavaks sai viimane veerandaeg, mille Los Angelese klubi võitis 30:20.

Lakersi sangariteks kerkisid LeBron James ja Anthony Davis, kes viskasid kahe peale 62 silma (James 36p, Davis 26p). Davis sai kirja kaksikduubli, korjates lisaks 15 lauapalli. 21 punkti lisas Rajon Rondo. Rocketsi resultatiivseimad olid James Harden ja Russell Westbrook, visates vastavalt 33 ja 30 punkti.

Lakers juhib nelja võiduni mängitavat seeriat 2:1.