Lakersi eest ei teinud kaasa külmetusega hädas olev LeBron James ega vigastatud Anthony Davis. Meeskonda staaride puudumine aga ei häirinud ja juba avaveerandi järel juhiti 41:19. Poolajaks olid külalised ees 73:49. Teisel poolajal Lakers Thunderit kordagi ohtlikult lähedale ei lasknud ja lõpuks võeti kindel võit.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis Kyle Kuzma 36 punktiga, 21 silma lisas Rajon Rondo, kelle arvele jäi ka 12 lauapalli. Kaksikduubliga säras ka Dwight Howard (12 punkti, 14 lauapalli). Thunderi suurimad punktitoojad olid Danilo Gallinari (24) ja Shai Gilgeous-Alexander (24).

Kahemängulise kaotusteseeria lõpetas Dallas Mavericks, kui sedapuhku oldi 109:91 parem Philadelphia 76ersist. Avapoolaja 41:50 kaotanud Mavericks pani oma paremuse maksma teisel poolajal, mis võideti 68:41.

Mavericksi poolelt oli kolmikduublile lähedal sloveenlasest superstaar Luka Doncic, kes viskas 19 punkti, andis 12 resultatiivset söötu ja kogus 8 lauapalli. Kaksikduubli sai kirja ka Dwight Powell (19 punkti, 12 lauapalli). Philadelphia resultatiivseim oli Tobias Harris 20 silma ja 10 lauapalliga.

Kindla võidu teenis ka idakonverentsi liider Milwaukee Bucks, alistades 122:101 Portland Trail Blazersi. Üleplatsimeheks kerkis Kreeka täht Giannis Antetokounmpo, visates 32 punkti ja võttes 17 lauapalli. Khris Middletoni ja Eric Bledsoe arvele kogunes vastavalt 30 ja 29 silma. Portlandi poolelt vastas Damian Lillard 26 punktiga.