Warriors juhtis poolajaks 66:54. Vahepeal juba 20 silmaga juhtinud külalised teenisid lõpuks 15-punktilise võidu.

Warriorsi eest tegi suurepärase mängu Stephen Curry, kes viskas isiklikku rekordit tähistavad 62 punkti. Curry tabas väljakult viskeid 18/31, sealhulgas kaugviskeid 8/16. Ameeriklasel jõudis 62 punktini vaid 36 minutiga. Andrew Wiggins lisas 21 punkti. Portlandi resultatiivseimad olid Damian Lillard (32 punkti) ja CJ McCollum (28p).

Magusa võidu sai Washington Wizards, alistades 123:122 Brooklyn Netsi. Tasavägises kohtumises sai otsustavaks Thomas Bryanti pealtpanek 15 sekundit enne kohtumise lõppu, tehes seisuks 123:122.

Bryanti arvele jäi lõpuks 21 punkti ja 14 lauapalli. Kaksikduubli said kirja veel Bradley Beal (27 punkti, 10 lauapalli) ja Russell Westbrook (24 punkti, 10 resultatiivset söötu). Netsi ründemängu vedasid Kevin Durant ja Kyrie Irving. Duranti kontole kogunes 28 punkti ning 11 lauapalli. Irving viskas üleplatsimehena 30 silma ning jagas 10 resultatiivset söötu.

Kahe võidu kõrvale sai hooaja neljanda kaotuse Dallas Mavericks. Sedapuhku jäädi 108:118 alla Chicago Bullsile. Võitjate poolelt tegi suurepärase mängu 39 punkti visanud Zach LaVine. Dallase resultatiivseim oli Jalen Brunson 31 silmaga. Mavericksi poolelt ei teinud kaasa Luka Doncic, keda vaevab reielihase vigastus.