Esimene veerandaeg möödus võrdselt, mis lõppes 36:36 viigiseisul. Poolajaks läks juhtima külalismeeskond Clippers 71:67. Teist poolaega alustas paremini Warrios, kui kolmas veerandaeg võideti 36:23.

Viimasel veerandil jõudis Clippers Warriorsile järgi ning veel üks sekund enne kohtumise lõppu oli seis viigis 127:127. Mängu viimasel rünnakul murdis Curry korvi alla ning viskas sisse otsustava kahese ja tõi Warriorsile 129:127 võidu.

Curry tõusis lõpuks üleplatsimeheks, kogudes 42 punkti. Kaksikduubli sai kirja Kevin Durant, kes viskas 35 punkti ja võttis 12 lauapalli. Clippersi resultatiivseim oli Tobias Harris 32 punktiga. Lou Williams ja Danilo Gallinari panustasid meeskonda 25 silmaga.

Napi kaotuse sai kirja Dallas Mavericks, kellele see oli juba viies järjestikune kaotus. Seekord jäädi lisaajal 118:121 alla Portland Trail Blazersile. Võitjate parim oli 33 punktiga Damian Lillard. Mavericksi resultatiivseimad olid Harrison Barnes 27 ja Luka Doncic 23 punktiga.

Kaotust pidi tunnistama ka Los Angeles Lakers, kes alistus 99:107 Memphis Griezzlisele. Võitjatele tõi 27 punkti Jaren Jackson Jr. Lakersi eest sai kaksikduubli kirja LeBron James, kogudes 22 punkti ja 14 lauapalli. Brandon Ingram lisas 20 silma.