Kodus mänginud Spurs võttis aga jalad kõhu alt välja ning avas seerias võiduarve numbritega 103:90 (30:22, 26:20, 21:29, 26:19).

Teist mängu järjest juhendas Spursi kolmapäeval abikaasa kaotanud Gregg Popovichi asemel itaallane Ettore Messina. Võitjate parimana viskas LaMarcus Aldridge 22 punkti, Manu Ginobili lisas 16 silma. Selles seerias Stephen Curryta hakkama saama pidav Warriors toetus Kevin Duranti 34 punktile ja 13 lauapallile.

Milwaukee Bucks viigistas seeria Boston Celticsi vastu 2:2, võttes koduväljakul napi 104:102 võidu (24:17, 27:18, 24:32, 29:35). Võiduviske upitas 5,1 sekundit enne lõppu korvi Giannis Antekounmpo, kelle arvele kanti 27 silma. Bostoni parim oli 34 punktiga Jaylen Brown.

2:2 on seis ka Toronto Raptorsi ja Washington Wizardsi ning Cleveland Cavaliersi ja Indiana Pacersi seerias. Wizards sai koduväljakul viimati 106:98 võidu ning Cavaliers alistas Pacersi võõrsil 104:100.

Wizards tuli teisel poolajal välja 14-punktilisest kaotusseisust ning kallutas mängu enda kasuks suuresti tänu Bradley Bealile, kes kogus meeskonna parimana 31 punkti, kuigi ta langes vigadega ansamblist välja juba 4.58 enne lõppu, kui seis oli 92:92 viigis.

Cavaliersi tõid seerias viigini LeBron Jamesi 32 punkti, 12 lauapalli ja 7 korvisöötu. Otsustavas neljanda veerandaja 10:2 spurdis mängis suurt rolli ka Kyle Korveri kaugvise. Koos J.R. Smithiga moodustas ta teise olulise löögijõu, mis panustas võidumängu 30 silma.

Üks muljetavaldav tähis langes Jamesil samuti: nimelt on ta nüüd 30 punkti kogunud täpselt 100 play-off mängus.