Oklahoma City nii südi vastupanu oli mõnevõrra üllatav, arvestades, et peatreenerilt Billy Donovanilt said puhkust staarid Kevin Durant, Russell Westbrook ja Serge Ibaka. San Antonio loots Gregg Popovich saatis väljakule oma tavapärase algviisiku.

Thunder alustas esimese veerandaja lõpus 23:4 spurti ning juhtis teisel veerandil 18 punktiga. San Antonio tegi selle jooksul 5 pallikaotust ja eksis 11 viskel. Esimest korda pärast avaveerandil hoitud 19:18 edu läks Spurs juhtima vahetusmeeste toel eesotsas Paddy Millsi ja Boban Marjanoviciga, kui tabloole visati numbrid 74:72. Lisaaja päästis Thunderile Dion Waitersi 2+1 rünnak 16,2 sekundit enne normaalaja lõppu.

Spursi parimad punktitoojad: Kawhi Leonard 26 p (+5 lp, 5 rs), Tony Parker 20 p, Tim Duncan 12 p (9 lp). Thunder: Enes Kanter 17 p (16 lp), Cameron Payne 17 p (+ 7 rs), Dion Waiters 17 p (+ 5 lp, 4 rs), Steven Adams 17 p (+9 lp).

Thunderile oli see põhihooaja viimane mäng. Spurs kohtub veel täna võõrsil Dallasega. Õhtu põnevuskohtumises on vastamisi Golden State Warriors ja Memphis Grizzlies. Võidu korral purustab Warriors Chicago Bullsi 1995/96 hooaja võitude rekordi (72), mida pärast esmaspäevast võitu Spursi üle jagama tõusti.