Koduväljakul mänginud Spurs võitis juba avaveerandi ülekaalukalt 43:20, juhtis vahepeal koguni 43 punktiga ning sai viimasel veerandil oma algkoosseisu meestele juba puhkust anda.

Kawhi Leonard lisas võitjate kontosse 22 minutiga 25 punkti, 5 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. 38 punkti toonud Aldridge näitas hiilgavat viskekindlust, saates mängust korvi 23-st viskest 18.

Leonard ja Aldridge tõid seejuures juba avapoolajal kahe peale 45 punkti, mis oli viis punkti rohkem kui Oklahoma City terve meeskonna peale (poolaeg 73:40)!

Serge Ibaka oli Oklahoma City resultatiivseim 19 punktiga, kuid piirdus vaid kahe lauapalliga. Kevin Durant viskas 16 ja Russell Westbrook 14 punkti, ent nemad tabasid kahe peale mängust vaid 11 viset 34-st.