Warriors võitis avaveerandi 28:19 ning oli napilt ees suurema osa kohtumisest. Pacers ei jäänud aga kordagi maha ning nende suurim kaotusseis oligi üheksa punkti. Pacers kallutas mängu lõpuks enda kasuks viimase veerandiga, mis võideti 31:20.

Võitjate poolelt säras taas leedulane Domantas Sabonis. Ta viskas 18 punkti, võttis 14 lauapalli ja jagas kuus resultatiivset söötu. Seega on Sabonis seni kõigis 11-s kohtumises saanud kirja vähemalt kaksikduubli (korra ka kolmikduubli). Kaksikduubli said Pacersi eest kirja ka Myles Turner (22 punkti, 12 lauapalli) ja Aaron Holiday (16 silma, 12 söötu).

Warriorsi poolelt kerkis resultatiivseimaks Andrew Wiggins 22 silmaga, Stephen Curry lisas 20 punkti.

Brooklyn Nets alistas koduväljakul 122:116 Denver Nuggetsi. Avapoolaja 70:54 võitnud Nuggets juhtis vahepeal juba 18 punktiga. Netsi võimsa kolmanda veerandi toel mindi aga viimasele vaatusele vastu 90:90 viigiseisul. Neljandal veerandil jäkas Nets heas hoos ning võttis lõpuks kuuepunktilise võidu.

Võitjate särgis säras 34 punkti ja 13 lauapalliga Kevin Durant. Kolmikduublist jäi tal puudu kolm söötu. 20 silma lisas Caris LeVert. Nuggetsi poolelt viskas Nikola Jokic 23 punkti, jagas 11 söötu ja korjas 8 lauapalli. Will Barton lisas 22 silma.

Los Angeles Lakers alistas teist mängu järjest Houston Rocketsi, sedapuhku jäid võidunumbriteks 117:100. Lakers tegi vahe sisse juba avaveerandiga, mis võideti 35:14.

Lakersi ründemängu vedasid LeBron James ja Anthony Davis, kes viskasid vastavalt 26 ja 19 punkti. Davise arvele jäi ka 10 lauapalli. Christian vastas Rocketsi poolelt 18 silmaga.