James Harden viskas võitjate parimana 31 punkti ja korjas 10 lauapalli, viis kolmest tabanud Eric Gordon lisas 17 silma. Philadelphia resultatiivseim oli Tobias Harris 22 punktiga. Ben Simmons võitles kõhuhädaga, kuid panustas teise kaotuse järjest saanud meeskonna hüvanguks siiski 10 punkti, 10 korvisöötu ja 9 lauapalli. Jimmy Butleri arvele kogunes 19 punkti ja 9 lauapalli.

Philadelphiat vedasid alt kaugvisked, mida tabati vaid 26-st 3. J.J. Reddick sopsas sisse vaid ühe kolmese üheksast, Mike Scott uhas mööda kõik viis kaugviset.

Rockets elas avapoolajal üle ehmatuse, kui Harden Simmonsiga kokku põrkas ja suure prantsatusega põrandale kukkus. Valugrimass näol, tõusis ta püsti ja läks riietusruumi, kust naastes aitas Rocketsil poolaeg lõpetada 59:44 eduseisul. Kolmanda veerandi lõpuks juhtis Rockets 22 punktiga. Viis minutit enne lõppu vähendas 76ers vahe 16-le, kuid kohe pärast seda sai Harden kirja oma õhtu 30. punkti.

Lou Williams tegi Los Angeles Clippersi eest 40 punkti mängu (lisaks 7 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu), aidates oma klubil kodus võita 118:110 Oklahoma City Thunderit. Danilo Gallinari lisas 34 silma, Thunderi edukaim oli Russell Westbrook 32 punktiga.

Tiitlikaitsja Golden State Warriors tegi kodus säru Denver Nuggetsile tulemusega 122:105. Klay Thompson kogus 39 punkti, Kevin Durant lisas 26 ja Stephen Curry 17 punkti.

Leedulane Jonas Valanciunas tegi hooaja parima esituse, visates 114:104 võidumängus Utah Jazzi üle Toronto Raptorsi eest 27 punkti.