Jazz läks vastamisi New York Knicksiga. Vahepeal 15 punktiga juhtinud Knicks võitis avapoolaja 59:46. Jazz tuli kolmanda veerandiga mängu tagasi ning vähendas kaotusseisu 80:81 peale. Viimase 12 minutiga lasi Jazz visata Knicksil vaid 13 punkti ning võttis lõpuks võidu numbritega 108:94.

Võitjate resultatiivseim oli Royce O'Neale 20 punktiga, 19 silma lisas Mike Conley. Võimsa kaksikduubliga säras Rudy Gobert, kes viskas 18 punkti ja noppis 19 lauapalli. Üleplatsimehena viskas Knicksi mängumees Austin Rivers 25 silma, kaksikduubli kogus Julius Randle (18 punkti, 10 lauapalli).

Seitsmemänguline võiduseeria katkes aga Clippersi jaoks, kui võõrsil jäädi 99:108 (21:22,27:21, 22:33, 29:32) alla Atlanta Hawksile.

Hawksi täht Trae Young viskas üleplatsimehena 38 punkti. De'Andre Hunter panustas võitu 22 silma. Kaksikduublid said kirja Clint Capela (13 punkti, 18 lauapalli) ja John Collins (11 punkti, 11 lauapalli).

Kawhi Leonardi ja Paul George'ita mänginud Clippersi resultatiivseim oli Reggie Jackson 20 silmaga. Serge Ibaka viskas 15, Ivica Zubac 13 punkti. Zubaci arvele jäi ka 10 lauapalli.

Õhtu kolmandas mängus alistas Houston Rockets kodus 107:88 Washington Wizardsi.