Omamoodi väärika tähiseni jõudis sellega hoopis Raptors, kes võitis neljanda võõrsil mängu järjest, mida viimati suudeti teha alles 2002. aastal.

Kolmanda veerandaja lõpus oli Raptors veel 11-punktilises kaotusseisus, kuid 24:4 vahespurdiga mängiti end aga sama suurelt juhtima. Kogu neljanda veerandaja võitis Raptors punktidega 29:14. Nii vähe punkte polnud Oklahoma City (kokku 22 võitu, 5 kaotust) sel hooajal veel neljandal veerandajal visanud.

Võitjate parimana viskas Kyle Lowry 22 punkti, jagas 9 korvisöötu ja võttis maha 7 lauapalli. DeMar DeRozan ja Amir Johnson jõudsid mõlemad 17 punktini, Johnson lisas ka 13 lauapalli. John Salmons lõpetas 14 punkti peal.

36,8-protsendiliselt viskeid tabanud Thunderil jõudsid kahekohalise arvu punktideni vaid Kevin Durant (24) ja Russell Westbrook (27). Durant tabas aga vaid 5 viset 16-st ning tegi lisaks kuus pallikaotust. Serge Ibaka kontole jäi 9 punkti ja 6 lauda. Laupäeval San Antonio Spursi vastu 21 puntkiga hiilanud Reggie Jackson tabas vaid ühe viske 11-st (kolmeseid 0/5, vabavisked 4/) ning lõpetas 6 punkti peal.

Minnesota Timberwolvesi ääremängija Kevin Love viskas Los Angeles Clippersi vastu 45 punkti ja korjas 19 laupalli, kuid ei suutnud oma meeskonda päästa 116:120 lisaaja kaotusest Los Angeles Clippersi vastu.

Pühapäevaõhtu kolmandas mängus võitis Indiana Pacers kodus 106:79 Boston Celticsit. Võitjate parim oli 24 punktiga Paul George, Lance Stephenson tegi kolmikduubli 12 punkti, 10 lauapalli ja 10 korvisööduga. See oli Setphensonile sel hooajal juba kolmas kolmikduubel.