Orlando Magicult kerge üllatusena esimeses kohtumises lüüa saanud Raptors vastas teises matšis filigraanselt, võttes kindla 111:82 võidu. Juba kolme veerandiga mängu ära otsustanud Toronto eest tegi võimsa mängu Kawhi Leonard, kes kogus lõpuks 37 punkti. Mängujuht Kyle Lowry, kes jäi avamängus sootuks nullile, lisas 22 punkti, Pascal Siakam toetas omasid 19 punkti ja 10 lauapalliga. Kaotajate resultatiivseim oli 20 silmaga Aaron Gordon.

Sarnaselt Raptorsile heastas avamängu kaotuse läänekonverentsis teise asetusega olev Denver Nuggets, kes alistas kodus San Antonio Spursi 114:105. Ühtlaselt skoori teinud Nuggetsi eest kogus neli meest vähemalt 20 punkti: resultatiivseim oli 24 punktiga Jamal Murray, Gary Harris lisas 23, Nikola Jokic 21 (lisaks ka 13 lauapalli ja 8 korvisöötu) ja Paul Millsap 20 punkti. Kaotajate poolelt kerkis 31 punktiga üleplatsimeheks DeMar DeRozan.

Läänekonverentsi kolmanda asetusega tiim Portland Trail Blazers sai kirja aga teise võidu, alistades koduplatsil Oklahoma City Thunderi 114:94. Veel teisel veerandil kümne punktiga maas olnud Blazers lülitas mängumootori tõeliselt tööle kolmandal veerandajal, mis suurepärase viskekontserdi toel 37:21 võideti.

Suurepärase mängu tegi Blazersi tagaliin: CJ McCollum kogus 33, Damian Lillard 29 punkti. OKC poolel sai Paul George kirja 27 silma, visketabavusega hädas olnud Russell Westbrook kogus 14 punkti, 9 lauapalli ja 11 söötu.