Viimase mängu võitis Spurs numbritega 102:99. Pinget jagus viimaste minutiteni välja. Kaks ja pool minutit enne lõppu juhtis Clippers veel 97:96, kuid siis viskas Tony Parker neli punkti järjest, viies Spursi 100:97 juhtima ning nappi ühe- kuni kolmepunktilist eduseisu hoiti kuni lõpusignaalini.

Tim Duncan viskas Spursi parimana 21 punkti, Parker lisas 17, Danny Grean ja Gary Neal kumbki 14 ja Manu Ginobili ja Thiago Splitter mõlemad 11 punkti.

Neljandal veerandajal kuuepunktilise eduseisu maha mänginud Clippersi edukaim oli 23 punkti ja 11 korvisööduga Chris Paul, Blake Griffin lisas 21 ja Eric Bledsoe 17 punkti.

Spurs on tänavuses play-off'is võitnud kõik kaheksa kohtumist, koos põhihooajaga on võidetud järjest 18 mängu.

Spursi järgmine vastane tuleb poolfinaalpaarist Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers. Enne tänaõhtust mängu juhib Oklahoma City seeriat 3:1.