Suurema osa kohtumisest tagaajaja rollis olnud Knicks tegi viimasel veerandajal 14:4 spurdi ning hetkel kui jäi mängida veel poolteist minutit, olid külaliste kaotusnumbrid 94:96. Seepeale ärkas taas ka Spurs, kes lõpuks koduplatsil ikkagi 100:99 võidu ära võttis. San Antonio meeskond on nüüd võitnud kõik 22 tänavust kodumängu.

Võitjate parimana hiilgas 19 punkti ja 12 lauapalliga Kawhi Leonard. LaMarcus Aldrige, Tony Parker ja Manu Ginobili toetasid teda 16 silmaga. Üleplatsimehena sai 28 punkti ja 11 lauapalli kirja lätlane Kristaps Porzingis, kes muuhulgas kolm kaugviset tabas. 20 silma ja 12 lauapalliga teenis kaksikduubli enda nimele ka Carmelo Anthony.

Lakers üllatusele lähedal

Võidurõõmu sai taas tunda ka Golden State Warriors, kelle tänavune võitude-kaotuste suhe nüüd 34-2 peale tõusis. Sedapuhku alistati 128:108 Portland Trail Blazers, Klay Thompson viskas 36, Stephen Curry 26 punkti. Juba oma hooaja kaheksanda kolmikduubli sai kirja Draymond Green, kes täna 11 punkti, 13 lauapalli ja 10 korvisöötu enda nimele kirjutas. Vastaste särgis paistis 40 punktiga silma Damian Lillard.

Õhtu lõpetuseks oli suurüllatusele lähedal Los Angeles Lakers, kes lõpuks siiski Oklahoma City Thunderi 117:113 paremust tunnistama pidi. Läänekonverentsis viimast kohta hoidava Lakersi parimana viskas tervelt 44 punkti Louis Williams, Kobe Bryant abistas teda 19 silmaga. Võitjate resultatiivseimaks kerkis 36 silma kirja saanud Russell Westbrook, Kevin Duranti nimele jäi 24 punkti.