Portlandi veduriks ja päästjaks osutus CJ McCollum, kes viskas kokku 30 punkti ja tabas 9,6 sekundit enne lõppu otsustava keskpositsiooniviske. Damian Lillard panustas võitu 23 punkti, Carmelo Anthony lisas pingilt 20 silma.

Esimene poolaeg kulges Toronto domineerimisel. Teisel veerandil juhtisid külalised koguni 17 punktiga 52:35, veerandi lõpuks oli vahe sulanud aga 60:55-le. Portland läks kolmanda veerandi alguses veel 61:60 juhtima, kuid sealtki rebis Toronto end 11 punktiga (72:61) ette. Ka viimast veerandit alustati veel Toronto 86:76 juhtimisel.

Esimesel poolajal jäi Portland ilma jalga vigastanud Jusuf Nurkicist, kelle asendaja Enes Karter sai tublisti hakkama, kogudes 16 minutiga 14 punkti ja 6 lauapalli.

Torontol tegi karjääri esimese kolmikduubli Pascal Siakam 22 punkti, 13 lauapalli ja 10 korvisööduga. 0,7 sekundit enne lõppu viskas Siakam ka kolmese, mis aga ei tabanud. Täpselt samuti oli ta pühapäeval mööda visanud potentsiaalse võiduviske ühepunktilises kaotusmängus Golden State Warriorsi vastu.

Portland jätkab kuue võidu ja nelja kaotusega läänekonverentsis neljandal kohal, Toronto on kahe võidu ja kaheksa kaotusega idakonverentsi eelviimane ehk 14.

Indiana Pacersile jäi võõrsil Sacramento Kingsi vastu väheks Domantas Sabonise 28 punktist ja 11 lauapallist, sest vastu võeti 122:127 kaotus. Hooaja parima esituse tegi Kingsil Harrison Barnes 30 punkti ja 8 lauapalliga. De'Aaron Fox lisas 21 punkti ja 9 korvisöötu, Buddy Hield panustas võitu 18 punkti.

Sacramentole oli see alles teine võit viimase seitsme mängu jooksul. Pacers sai kuue võidu kõrvale neljanda kaotuse.

Esmaspäeval teatas NBA kahe mängu edasi lükkamisest koroonaviiruse tõttu. Pidamata jäi õhtune Dallas Mavericksi ja New Orleans Pelicansi kohtumine ning teisipäeval ei saa väljakule tulla Boston Celtics ja Chicago Bulls. Pühapäeval jäi ära ka Celticsi mäng Miami Heatiga, kuna viimastel oli palju viirusekandjaga kokku puutunud mängijaid. ESPN-i andmetel oli see ka Mavericksi ja Pelicansi matši edasilükkamise põhjuseks.