Celtics võitis avaveerandi 26:17. Poolajaks aga mängis Bucks vahe peaaegu tagasi ja vaheajal mindi Celticsi 52:50 eduseisus. Kolmandal veerandil tegi Celtics aga vahe sisse, kui enne viimast vaatust oldi ees 88:71. Kättevõidetud edu enam käest ei antud ja lõpuks võeti 112:90 võit.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate Kyrie Irving 26 punktiga, lisaks andis mängumees 11 resultatiivset söötu. Kaksikduubliga sai hakkama ka Al Horford, kes kogus 20 punkti ja 11 lauapalli. Bucksi resultatiivseim oli 22 silmaga Giannis Antetokounmpo, Khris Middleton panustas 16 punkti ja 10 lauapalli.

Eesti aja järgi esmaspäeva varajastel tundidel lõppevas kohtumises lähevad omavahel vastamisi Golden State Warriors ja Houston Rockets.