Raptors suutis tasavägise kohtumise enda kasuks kallutada viimase veerandiga, kui visati 32 punkti Warriorsi 25 vastu. Raptorsile läks lõpuks kirja 121:113 võit.

Mullu oktoobris käeluu murdnud Curry viskas täna Warriorsi eest 27 minutiga 23 punkti, korjas 6 lauapalli ja jagas 7 resultatiivset söötu. Sarnaselt Curryle tõi 23 silma ka Damion Lee. Raptorsi ründemängu vedasid Norman Powell (37) ja Kyle Lowry (26). Lowry jagas veel kaaslastele 10 tulemuslikku söötu.

Magusa võidu noppis Los Angeles Clippers, alistades 120:105 Houston Rocketsi. Suurema osa mängust juhtinud Clippers oli vahepeal ees koguni 30 silmaga, aga Rockets suutis viimasel veerandil vahe viisakamaks mängida.

Kawhi Leonard säras võitjate poolelt 25 punktiga, 19 punkti lisas Montrezl Harrell. Russell Westbrook viskas Rocketsi poolelt üleplatsimehena 29 silma ning korjas lisaks 15 lauapalli. James Hardeni nimele jäi sedapuhku 16 punkti.