Ryan Anderson viskas karjääri suurima punktisumma 36, Eric Gordon lisas 23 silma. Pelicansil jõudis kahekohalise arvu punktideni kokku kuus meest.

Bullsi edukaim oli 37 punktiga Luol Deng, kes on juba viies mängus järjest visanud üle 20 punkti. Kaks pingilt sekkunud meest said Bullsil kirja üle 20 punkti - Taj Gibson (26) ja Mike Dunleavy (23).

Võidukorvi tabas 2,6 sekundit enne lõpusignaali Jrue Holiday. Bulls juhtis neljandal veerandajal mitmel korral kolme punktiga, kuid Pelicans tuli muudkui mängu tagasi. Kodumeeskond juhtis kolme punktiga ka kaks minutit esimesest lisaajast, kuni Gordon 10 sekundit enne lisaaja lõppu kolmese tabas. Teisel lisaajal juhtis juba Pelicans kahel korral viie punktiga.

Pärast Bullsi kaotust on NBA-s järel vaid kaks meeskonda, kes pole koduväljakul tänavu veel kaotust tunnistanud. Nendeks on Indiana Pacers ja Oklahoma City Thunder.

San Antonio Spurs võitis kodus 102:100 Atlanta Hawksi. Võidukorvi viskas 0,4 sekundit enne lõppu Tim Duncan, kes kogus kokku 23 punkti ja 21 lauapalli.

Pacersil lõppes viiemänguline võiduseeria, kui võõrsil jäädi 102:106 alla Portland Trail Blazersile. Üleplatsimehena hiilgas 43 punkti visanud Pacersi mees Paul George.