Celtics valitses kogu kohtumist - esimene veerandaeg võideti 25:11, poolajaks oldi ees 62:35.

Võitjate resultatiivseim oli 27 punktiga Jaylen Brown, Kemba Walker lisas 21 silma. Toronto kasuks viskas Fred VanVleet 18 punkti. Seeria kuues mäng peetakse Eesti aja järgi ööl vastu neljapäeva.

Tipphetked:

Hoopis tasavägisem mäng rullus lahti läänekonverentsi poolfinaalseeria kolmandas matšis Los Angeles Clippersi ja Denver Nuggetsi vahel. Clippers oli suurema osa kohtumisest kaotusseisus, aga neljas veerandaeg võideti 29:19. Lõppskoor jäi Clippersi kasuks 113:107. Clippers juhib seeriat 2:1.

Paul George viskas Clippersi kasuks 32 punkti, lõpuminutitel keskmise sõrmega Jamal Murray viske blokeerinud Kawhi Leonard lisas 23 punkti ja 14 lauapalli. Nuggetsit vedas 32 punkti, 12 lauapalli ja 8 resultatiivse sööduga Nikola Jokic.