Põhiturniiril idakonverentsis teisel kohal lõpetanud Toronto Raptors võõrustas seitsmenda asetusega Orlando Magicut. Võidu sai aga kirja Magic, kes jäi peale numbritega 104:101.

Kohtumist alustas paremini kodumeeskond, kes võitis avaveerandaja 30:25. Poolajaks oli aga Magic ees, kui juhiti 57:49. Raptors tuli mängu tagasi, juhtides viimase perioodi eel ise 76:75. Magicule tõi võidu DJ. Augustini tabav kolmene neli sekundit enne kohtumise lõppu.

Augustin kerkiski meeskonna resultatiivseimaks 25 punktiga, Evan Fournier panustas 16 silma. Raptorsi parimad olid Kawhi Leonard ja Pascal Siakam, kes viskasid vastavalt 25 ja 24 punkti.

Play-off seeriat alustas võidukalt ka valitsev meisterklubi Golden State Warriors, kes alistas numbritega 121:104 Los Angeles Clippersi. Warriors tegi vahe sisse juba poolajaks, mis võideti 69:56. Kolmanda veeranda lõpuks juhiti 98:79.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate Stephen Curry 38 silmaga, lisaks jäi kolmekordse meistri arvele 15 lauapalli. Kevin Durant lisas 23 punkti. Clippersi suurimad punktitoojad olid Montrezl Harrel 26 ja Lou Williams 25 silmaga.