Nelja võiduni peetava seeria esimese mängu kaotas Bucks Magicule ootamatult kindlalt 110:122, aga viimased kaks kohtumist on olnud juba favoriidi kontrolli all. Täna võideti esimene poolaeg koguni 70:43.

Bucksi võitu varjutas teise veerandaja vahejuhtum, kus kättpidi läksid kokku Bucksi veteran Marvin Williams ja Magicu ääremängija James Ennis. Ennise rusikahoobile jäi ette rüselust lahutama läinud Bucksi abitreener Darvin Ham. Mõlemad pallurid eemaldati.

Võitjate resultatiivseim oli Giannis Antetokounmpo 35 punktiga, ta tabas väljakult 14 viskest koguni 12. Lisaks võttis Kreeka koondislane 11 lauapalli ja andis 7 korvisöötu. Khris Middleton lisas 17 punkti. Magicu kasuks tõi D.J. Augustin 24 punkti.

Bucksi ja Magicu seeria võitja läheb idakonverentsi teises ringis vastamisi kas Miami Heati või Indiana Pacersiga. Seal paaris on enne kolmandat mängu seis 2:0 Heati kasuks.